Ochutnávka vín Vinařství Tichý (Dolní Dunajovice)

13.06.2017 - Velkou premiéru ve Viničním altánu bude mít vinařství z oblasti národní přírodní památky Dunajovické kopce. Na atraktivní prezentaci jeho vín Vás očekáváme v úterý 13. června v 19 hod.

Vinařství Tichý (Dolní Dunajovice)

Prohlédnout degustační list

Lubomír Tichý s manželkou Klárou dnes představují mladé a moderní vinařství. Čerpají nejen z rodinných tradic a zdrojů, ale také z potenciálu vyhlášených viničních tratí Pod Slunným vrchem, Dunajovický kopec a Zimní vrch. Není proto překvapením, že mezi jejich hlavní odrůdy patří Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský, Pinot Blanc a Pinot Gris. A právě vína z těchto odrůd budou na premiérové degustaci bohatě zastoupena. Těšit se můžete na dva Ryzlinky vlašské (suchý a polosladký), Ryzlink rýnský, Cuvée Pinot (Pinot Blanc a Pinot Gris). Ale čekají Vás také dvě vína z 1087 tichy2odrůdy Veltlínské zelené (jedno barrique), méně známá odrůda Auxerois, Cuvée Müller-Thurgau a Muškát moravský, a ještě další cuvée ze záhadným označením (e)L. Závěrečným vínem bude jediné červené - Cabernet Moravia. Rozhodně zajímavá sestava deseti moravských vín z vyhlášené vinařské oblasti. Všechna budou z ročníku 2016. Můžete se jen těšit! Po degustaci si budete moci všechna ochutnávaná vína zakoupit, nebo objednat za vstřícnou, jednotnou cenu.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí pouhých 150 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na tel.:
224 262 861 (prac. dny 8-16 hod.)
602 395 482 (v ostatní době)
nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 - Gröbovka, Praha 2
tel.: 222 516 887, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692, 222983224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.          

 

1087 tichy3