Ochutnávka vín "Bulharská vína - další skvělá série" (Georgi Ivančev, Trakia Wine, s.r.o.) - dovozce

18.12.2017 - Další skvělá série bulharských vín, která k nám dováží Georgi Ivančev, na Vás čeká ve Viničním altánu v pondělí 18. prosince v 18.30 hod.

Špičková vína z Bulharska

Prohlédnout degustační list

Sympatický dovozce pro Vás letos již potřetí připravil deset krásných vín ze čtyř špičkových bulharského vinařství, včetně několika novinek ve Viničním altánu. Tentokrát to bude jedno bílé (Chardonnay) a devět červených vín z různých odrůd (Cabernet Sauvignon, Syrah, Malbec, Mavrud, Cabernet Franc, Merlot a Petit Verdot). Chtěl bych upozornit především na tři vína z vinařství s téměř vánočním název - Angel's Estate. Nejdříve Chardonnay, potom Cabernet Sauvignon a nakonec cuvée Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc. Těšit se můžete také na oblíbené víno 1131 bulharsko2Petit Enira (Merlot) se skvělou cenou. a závěrečné velké cuvée z pěti odrůd Domain by Enira 2011. A své fanoušky si rozhodně najdou také vína z vinařství Katarzyna - Mezzek Cabernet Sauvignon, Mezzek Merlot, Mezzek Syrah, Cheval de Katarzyna, a především Contemplations. Čeká na Vás opravdu krásný předvánoční zážitek s atraktivními víny. Kdo navštívil předchozí degustace vín z nabídky Georgi Ivančeva, ten to může jen potvrdit Špičková kvalita vín je umocněna krásnými cenami, za které si je můžete po degustaci zakoupit, nebo objednat. Rozhodně skvělá vína na sváteční stůl, nebo jako atraktivní dárek!

Cena této a všech dalších ochutnávek činí pouhých 150 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na tel.:
224 262 861 (prac. dny 8-16 hod.)
602 395 482 (v ostatní době)
nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1131 bulharsko3Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 - Gröbovka, Praha 2
tel.: 222 516 887, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692, 222983224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.