Ochutnávka vín Vinařství Košulič (Hustopeče)

22.11.2018 - Již pátou prezentaci, téměř přesně po roce, bude mít ve Viničním altánu vinařství z Hustopečí u Brna. Tentokrát to však nebudou jen fortifikovaná vína portského typu, ale i klasická suchá vína. Ve Viničním altánu v pražské Gröbovce Vás očekáváme v úterý 22. listopadu v 18.30 hod.

Vinařství Košulič (Hustopeče)

Prohlédnout degustační list

Vinařství Košulič se sice více zaměřuje na vína fortifikovaná (dolihovaná), která u nás známe především v podobě proslulých portských, ale přibývá i klasických, suchých tichých vín. Vinař Pavel Košulič pro Vás tenkrát připravil jedenáct vín – sedm krásných fortifikovaných a čtyři klasická suchá, včetně dvou mladých z letošní sklizně (Svatomartinská – Müller-Thurgau a Modrý Portugal rosé). Dále ochutnáte Ryzlink vlašský 2017, a u nás téměř 1208 kosulic2neznámé Sylvánské modré ze stejného ročníku. Z likérových vín to bude dvakrát Stefan Kossulitcz (bílé a červené), dále červené Veronika, Neronet, Anežka a Dornfeder. Bílým likérovým vínem bude Barbora. Můžeme říci, že hustopečské vinařství je dnes špičkou mezi moravskými producenty originálních fortifikovaných vín. A určitě Vás osloví také suchá tichá vína. Nenechte si ujít degustační nabídku hustopečského vinařství. Na své si přijdou milovníci jak klasických suchých, tak sladkých likérových vín, která si budete moci po degustaci zakoupit nebo objednat za ceny z vinařství.

Cena této a všech dalších ochutnávek činí pouhých 150 Kč.

Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na tel.:
224 262 861 (prac. dny 8-16 hod.)
602 395 482 (v ostatní době)
1208 kosulic3nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Viniční altán, Havlíčkovy sady 1369 - Gröbovka, Praha 2
tel.: 222 516 887, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Bližší informace o řízených ochutnávkách (ne rezervacích) ve Viničním altánu Vám poskytne
Libor Chlupatý, tel.: 603378692, 222983224
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.